Vzorové smlouvy ke stažení zdarma

Nájemní smlouva

Pronajímáte nemovitost? Budete potřebovat nájemní smlouvu! Můžete si stáhnout vzor, který je zpracovaný tak, aby obsahoval všechny důležité body. Potřebujete s pronájmem pomoct? Hledáte nemovitost k pronájmu? Kontaktujte mě!

Kupní smlouva

Prodáváte nemovitost? Bez kupní smlouvy se neobejdete! Stáhněte si zde vzor, podle kterého si můžete udělat obrázek o tom, co musí taková smlouva obsahovat. Potřebujete s čímkoliv kolem prodeje pomoct? Kontaktujte mě!

Úschovní smlouva

Součástí procesu prodeje nemovitosti je mimo jiné i úschova peněz. Zajímá Vás, jak taková úschovní smlouva vypadá? Stáhněte si její vzor. Máte jakékoliv dotazy k procesu prodeje? Kontaktujte mě!

Převod členství v družstvu

Pokud jste členem družstva a chcete na někoho svůj podíl převést (laicky řečeno “prodat” družstevní byt), řeší se to Dohodou o převodu členských práv a povinností. Připravujete převod členství a nevíte, jak správně na to? Kontaktujte mě!

Podnájemní smlouva

V některých případech se můžete setkat s podnájmem, např. u družstevních bytů. Pokud se byt dočasně přenechává k užívání další osobě, jedná se o podnájem. Potřebujete najít podnájemce? Kontaktujte mě!


Získat smlouvu zdarma

Jméno a příjmení
E-mail
Smlouvy
Pole označené hvězdičkou je povinné.