Můj blog Nezávislého makléře nebo velkou realitku?

Nezávislého makléře nebo velkou realitku? ​

Robert Frolík, 1.12.2016

Každému z nás vyhovuje něco jiného. Je to stejné jako s obchody. Někdo má raději obrovský výběr v anonymním nákupním centru, jiný raději zajde do svého oblíbeného krámku, kde už ho znají a vždy ho vřele přivítají. Kromě obchodu si popovídá o životě, o rodině, koníčcích nebo prostě zaskočí jen tak „na kávu“.

Velké firmy většinou nezajímá ten jeden konkrétní člověk. Zajímá je hlavně obrat, tedy množství. Pro jednotlivého živnostníka je každý klient důležitý. Velké firmy mají své zavedené postupy a zvyklosti a jen vyjímečně je pro někoho mění, kdežto podnikatel, který pracuje sám, nemá problém vše přizpůsobit Vám na míru.

Tím neříkám, že ve velké realitce nenarazíte na dobrého makléře, který se Vám bude 100% věnovat. Většinou je to ale tak, že má svého nadřízeného, který mu říká, co a jak bude dělat a nemá možnost se od toho výrazně odchýlit. Často je to i tak, že zaměstnance velkých firem nezajímá pověst nebo dobré jmého firmy, či dobře odvedená práce. Pracují, protože musí. Protože si musí vydělat na živobytí, protože nesehnali jinou práci, protože si chtějí rychle vydělat velké peníze, protože musejí život svou rodinu nebo splácet své půjčky. Nezávislý makléř si většinou dobře hledí veškerých detailů, protože dobré jméno je pro něj to nejcennější. To ho přeci živí!

Pojďme se potkat a více si o tom popovídat. A uvidíte, s jakými dojmy budete odcházet. ;-)
 

---------------------

Jaké téma Vás zajímá? O čem byste si chtěli přečíst?
Napište mi, zpracuji pro Vás další článek.

Líbí se Vám moje články a chcete je pravidelně odebírat?
Napište mi, budu Vám je cca 1x měsíčně posílat zdarma!

Novinky a informace o mě, o realitách a o realitním trhu najdete také na mém Facebookovém profilu.