Popis nemovitosti

Ve čtvrtém patře dobře udržovaného, zatepleného panelového domu s výtahem mám na prodej byt 2+1 s lodžií o výměře 53 m2 (+ lodžie). Byt má klasický půdorys: vstupní chodbu, dva samostatné pokoje (a zároveň i průchozí) pokoje, kuchyni, koupelnu a WC. Obývák s lodžií je orientovaný na jih, ložnice a kuchyně na sever. Kromě zánovních podlah a oken je byt prakticky v původním stavu. Je určitě potřeba rekonstrukce elektřiny. Při té příležitosti bych rovnou udělal i novou kuchyni a koupelnu. Koupelna je totiž malá a většinu plochy zabírá sprchový kout. No, a to už jsme jen kousek od rekonstrukce celého bytu. Bytové jádro je zděné, stoupačky jsou v plastu. Lodžie je zasklenná, okna plastová, podlahy plovoucí. V celém bytě jsou původní dveře a původní vestavěné skříně v chodbě. V domě je centrální topení i ohřev teplé vody, vše s měřením.

Každopádně byt je dobrou investiční příležitostí, protože je na poměrně klidném místě, v udržovaném domě, v zeleni, s výbornou dostupností centra Prahy a svou velikostí je vhodný jak pro startovní bydlení, tak i k následnému pronájmu.

Hned za domem je park, přímo u domu je prodejna Albert, pár kroků od domu je zastávka tram, která Vás za pár minut doveze na metro Želivského, ev. za nákupy i zábavou na Floru.

Kompletní měsíční provoz bytu Vás bude stát cca 6.000 Kč.

Byt je ihned volný, připravený k nastěhování.
Chcete být první na prohlídce? Zavolejte nebo napište a domluvíme si termín.

V případě velkého zájmu bude byt prodán nejvyšší (ev. nejvýhodnější) nabídce.
Máte-li zájem i o byt 1+1, podívejte se na mojí druhou nabídku bytu přímo v sousedním domě. A nebo si rovnou kupte oba dva!

PENB třída D.

Praha 10, Strašnice, Vrátkovská 2059/2059
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369