Popis nemovitosti

Co je důležité, když si kupujete byt? Lokalita, dobře fungující dům, patro, výtah. Všechno ostatní si už lehce přizpůsobíte tomu, jak zrovna potřebujete.

Petřiny. Nejzelenější sídliště v Praze! A sídliště s nejlepší infrastrukturou. Je tu metro, tram, bus, školy, školky, obchody, služby a to vše v pěším dosahu. Navíc skvělý vzduch, klid a spousta, spousta zeleně.

Na jedné z nejlepších adres tohoto sídliště, v klidné ulici Maříkova, si v pátém patře dobře udržovaného, zatepleného panelového domu s výtahem, můžete koupit byt 2+1 o výměře 57 m2. Má klasický půdorys: vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi, dva samostatné (a zároveň i průchozí) pokoje, kuchyni a koupelnu s WC. Kuchyně a menší pokoj jsou orientované na východ, větší pokoj pak na západ. K bytu budete mít samozřejmě i sklep a další společné prostory jako kolárna a kočárkárna. Můžete využívat i společný balkon v mezipatře na chodbě domu.

Hned za domem je školka a cca 200 m od domu škola. Na metro a za obchody je to doslova pár minut chůze. A nebudete to mít daleko ani do vyhlášené Obory Hvězda nebo na Ladronku.

Byt prošel v roce 2008 částečnou rekonstrukcí: nové vstupní bezpečnostní dveře, vyzděná koupelna, nové vestavěné skříně v chodbě, nová kuchyně, částečně nové rozvody elektřiny, plovoucí podlaha v kuchyni, přebroušení parket v obou pokojích. Kromě toho tu v minulosti měnili i okna (jsou plastová) a v rámci domu dělali spoustu důležitých oprav: nové stoupačky (voda, odpad), novou vzduchotechniku, výtahy, malování atd.

V bytě zbývá dodělat nová elektřina, natřít radiátory, opravit omítky v pokojích a případně vyměnit vnitřní dveře. Můžete toho udělat samozřejmě i víc, ale těchto pár úprav rozhodně stačí k tomu, abyste tu mohli pohodlně bydlet.

Každopádně byt je i dobrou investiční příležitostí, protože tyhle byty na Petřinách se velmi dobře pronajímají!

Kompletní měsíční provoz bytu Vás bude stát cca 7.000 Kč.
Byt je ihned volný, připravený k nastěhování.

Máte nějaké dotazy? Objednejte se na prohlídku a všechno probereme na místě ;-)

PENB třída D.

Praha 6, Veleslavín, Maříkova 181/181
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
lname: fname: phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369