Nové 3+kk/L/G - Port Karolína

40.500 / měsíc

Popis nemovitosti

V Karlíně to žije! A jestli tu chcete žít i Vy, máte příležitost si tu pronajmout nový, kompletně zařízený byt 3+kk s lodžií, garážovým stáním a sklepem. Projekt Port Karolína, kde se byt nachází, je vyhlášený komplex mezi ulicí Rohanské nábřeží a Vltavou. Budete to mít co by kamenem dohodil k Vltavě, do své kanceláře v Rohan Business Center nebo za rušným společenským životem do krásně zrekonstruovaného srdce starého Karlína. Tato oblast Karlína je totiž známá množstvím restaurací, kaváren, historických i nových budov, divadel a dalšího vyžití.

Byt o výměře cca 77 m2 (+ cca 4 m2 lodžie) je umístěný v 5. patře domu s výtahem, v ulici Breitfeldova. Má praktický půdorys, dobrou orientaci (obývák s lodžií na jih, ložnice na sever) a poskytne Vám pocit, že jste právě na dovolené někde v hotelovém komplexu u moře. Tak totiž areál Port Karolína působí alespoň na mě.

Velkoryse pojatý obývací prostor s kuchyňským koutem zahrnuje veškeré spotřebiče včetně velké americké lednice a vinotéky. Součástí vybavení bytu je samozřejmě i pračka. Dřevěná francouzská okna s trojskly a externími žaluziemi se dají skoro všechna otevřít a tím prostor získá další rozměr. Lodžie se skleněnými panely nijak nenarušuje čisté linie bytu. Druhá ložnice (na fotografiích nevybavená) bude po dohodě s nájemcem zařízena jako šatna, pracovna, případně ložnice pro hosty.

Kromě nájemného budete platit poplatky za domovní služby cca 5.000 Kč/měs. + elektřinu dle vlastní spotřeby. Nájemné + poplatky budete platit měsíčně předem, kauce je dva nájmy, provize jeden nájem.

Byt je ihned připravený k nastěhování.

PENB třída B.

Praha 8, Karlín, Breitfeldova 704/704
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369