Popis nemovitosti

Co je důležité při koupi nového domu? Pěkné místo, kvalitní stavba, dobrý půdorys, nízké provozní náklady, ideálně veliký pozemek, možná i technické vychytávky ...

To všechno splňuje tato novostavba v Sulicích (Praha-východ), konkrétně v jejich části Nechánice, v ulici K Vrchánovu.

Dům o dispozici 6+kk je připravený k dokončení na míru budoucím majitelům a věřím tomu, že čeká právě na Vás!
Stojí uprostřed nové zástavby, v klidné oblasti, hned u lesa a přitom jen zhruba 30 min. od Prahy.

V přízemí Vám nabídne parádní obývací prostor s výstupem na zahradu, navazující kuchyňský kout, pracovnu, koupelnu, dvougaráž a kompletní technické zázemí. V patře pak 4 ložnice, 2 koupelny a 2 terasy.
No a kromě toho i pěkný rovinatý pozemek o výměře 803 m2.

Jeho celková podlahová plocha cca 164 m2, kterou ani v patře nikde neubírají žádné šikminy, je dostatečný prostor i pro velkou rodinu. A když si k tomu ještě přidáte zahradní terasu cca 32 m2 u obýváku, dvě terasy cca 48 m2 a 12 m2 v patře, možnost využít i úplné podkroví cca 25 m2 a garáž cca 39 m2, je to prostor až velkorysý! Vždyť jen obývací pokoj s jídelnou tu má cca 38 m2!

Dům je precizně postavený, má zdivo z keramických tvárnic, je zateplený polysterenem, k tomu plastová okna s trojskly, vodovodní podlahové vytápění a výborně zaizolované podkroví, takže jeho provozní náklady budou opravdu nízké! Krásně splňuje energetickou třídu B.

A jestli si potrpíte na technické vychytávky, za zmínku stojí mimo jiné chytrá elektroinstalace umožňující například řízení vytápění pro každou místnost zvlášť, centrálně ovládat světla, žaluzie, reagovat na změny počasí nebo celý dům řídit na dálku. Vaše děti určitě ocení i třívrstvé dubové podlahy, po kterých jistě budou rády běhat bosky.

Pro děti je v obci dětské hřiště a mateřská i základní škola. Pro celou rodinu (v místě nebo nejbližším okolí) třeba koně, cyklistika, lyže, golf, houbaření a pod. Každý si tu najde své.

Když budete chtít, majitel Vám dům i zahradu dokončí podle Vašeho přání, abyste si prostě jen převzali klíče a mohli se stěhovat. Cena za dokončení bude kalkulována podle výběru vybavení a materiálů.

Chcete se domem projít z pohodlí vašeho současného domova? Tady je pro vás připravená virtuální prohlídka: https://my.matterport.com/show/?m=HvVs9FhjJ21 nebo se mrkněte na video.

Každopádně se přijeďte podívat osobně, protože ani z videa, z plánků nebo z virtuální prohlídky nezažijete pocit nového domova lépe, než když se tu projdete a rozhlédnete se kolem! Budete to tu milovat!

-------

PŘEDPOKLÁDANÁ KOLAUDACE:
- cca červen / červenec 2024

MOŽNOST NASTĚHOVÁNÍ (záleží na dokončovacích pracích):
- koupelny a schodiště cca 1-2 měsíce
- ostatní práce 2-3 měsíce

-------

TECHNICKÝ POPIS DOMU A DALŠÍ PODKLADY:
- zašlu na vyžádání (nevejde se do inzerce)

Sulice, K Vrchánovu
Další nemovitost

Máte zájem o tuto nemovitost?

*
*
*
*
*
email: phone: fname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369