Rodinný dům Horoměřice

8.700.000
Zrealizováno
Spustit videoprohlídku

Popis nemovitosti

Hledáte ideální rodinný dům? Pojďte se se mnou podívat na jeden moc pěkný dům v Horoměřicích!

Byl postavený v roce 2007 v nově vznikající západní části Horoměřic. V okolí domu jsou jen novostavby. Užitná plocha domu je cca 150 m2. Pozemek je rohový, o výměře 761 m2, z čehož je 117 m2 zastavěná plocha a 644 m2 zahrada. Dům je na něm umístěn tak, že dobře odděluje předzahrádku a zahradu za domem. Garáž hned vedle vstupu do domu poskytuje místo pro jedno auto.

Celý dům je výborně udržovaný. Praktický půdorys a rozmístění místností přispívá k ideálnímu využití prostoru. Jednotlivé místnosti mají dobře zvolené výměry a logicky na sebe navazují. Přízemí domu je "společenské", najdete zde vstupní chodbu, kuchyni s komorou, obývací pokoj, pracovnu a koupelnu. Z obývacího pokoje je výstup na terasu a zahradu, stejně tak jako z pracovny. V podkroví, které je celé "soukromé", jsou tři ložnice (dvě z nich s balkony), velká koupelna, chodba a technická místnost. Zahrada kolem domu je skoro rovinatá, s mírným terénním zlomem na úrovni domu. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, energeticky je velmi levný na provoz, spadá do PENB třídy C, nákladově pak zhruba 5.500 Kč měsíčně na všechny energie. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel se zásobníkem teplé vody.

Obec Horoměřice poskytuje veškerou vybavenost (škola, školka, obchody, služby, lékaři, kulturní a společenské vyžití). Je zde dobrá doprava MHD i autem (cca 30 min do centra Prahy, cca 10 min. na letiště). Okolí obce je vyhledávané k rekreaci, procházkám a krásám místní přírody (nedaleký Přírodní park Šárka a pod.)

Rozbalit více informací
Horoměřice, Dubová 786/786
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369