Popis nemovitosti

Hledáte ideální rodinný dům? Pojďte se se mnou podívat na jeden moc pěkný dům v Horoměřicích!

Byl postavený v roce 2007 v nově vznikající západní části Horoměřic. V okolí domu jsou jen novostavby. Pozemek je rohový, dům je na něm umístěn tak, že dobře odděluje předzahrádku a zahradu za domem. Garáž hned vedle vstupu do domu poskytuje místo pro jedno auto.

Celý dům je výborně udržovaný. Praktický půdorys a rozmístění místností přispívá k ideálnímu využití prostoru. Jednotlivé místnosti mají dobře zvolené výměry a logicky na sebe navazují. Přízemí domu je "společenské", najdete zde vstupní chodbu, kuchyni s komorou, obývací pokoj, pracovnu a koupelnu. Z obývacího pokoje je výstup na terasu a zahradu, stejně tak jako z pracovny. V podkroví, které je celé "soukromé", jsou tři ložnice (dvě z nich s balkony), velká koupelna, chodba a technická místnost. Zahrada kolem domu je skoro rovinatá, s mírným terénním zlomem na úrovni domu. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, energeticky je velmi levný na provoz, spadá do PENB třídy C, nákladově pak zhruba 5.500 Kč měsíčně na všechny energie. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel se zásobníkem teplé vody.

Obec Horoměřice poskytuje veškerou vybavenost (škola, školka, obchody, služby, lékaři, kulturní a společenské vyžití). Je zde dobrá doprava MHD i autem (cca 30 min do centra Prahy, cca 10 min. na letiště). Drobná piha na kráse může být snad jen poloha v leteckém koridoru. To se však snaží obec neustále řešit, aby tímto byli místní obyvatelé co nejméně ovlivněni. Okolí obce je vyhledávané k reakreaci, procházkám a krásám místní přírody (nedaleký Přírodní park Šárka a pod.)

Rozbalit více informací
Horoměřice, Dubová 786
Další nemovitost

Máte zájem o tuto nemovitost?

Jméno
Příjmení
Telefon
E-mail
Zpráva
Pole označené hvězdičkou je povinné.
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369