Popis nemovitosti

Nemusíte být velký stavitel či stavitelka, abyste si koupili tento byt v ulici Stavitelská v Praze 6 - Dejvicích. Je totiž už celý postavený, respektive zrekonstruovaný a přestavěný a tak se můžete prostě rovnou nastěhovat. Určitě z něho budou mít radost i Vaše děti! Nejenom, že tu budou mít pěkný pokojík, ale i hezkou zahradu. A Vy se na ně můžete občas mrknout z balkonu.

Tohle parádní 3+kk o výměře 88 m2 je umístěné ve zvýšeném přízemí dobře udržovaného cihlového domu, v celkem klidné ulici. No, ve zvýšeném přízemí ... ono je to spíše 1. patro! Však posuďte sami. Obývák a pokoj do ulice jsou otočené na západ, s okny částečně krytými korunou šeříku. Ložnice rodičů a balkon je pak na východ do zahrady. Vysoké stropy, poctivé dřevěné parkety a dvoukřídlé dveře - to jsou typické prvky dejvických bytů.

Byt prošel v roce 2017 kompletní poctivou rekonstrukcí. Měnila se celá vrstva podlah (odstranění parket, škváry, starých prken - nahrazeno novou skladbou: izolace, OSB desky, anhydrit, kročejová izolace, nové parkety / vynil / dlažba), omítky a obklady (komplet oklepání na cihly + perlinka, lepidlo, štuk), kompletně nová elektřina včetně datových rozvodů, nové rozvody vody a odpadů, celé nové topení (plynový kombi kotel, rozvody trubek v mědi vedené podlahou, nové radiátory), kompletně nová koupelna i kuchyně (myčka a lednička měněny dokonce ještě v 2022). Kromě toho všeho má byt bezpečnostní vstupní dveře a z dřívějších let i dřevěná eurookna s izolačními dvojskly. I dům má hotové všechny důležité opravy a to včetně pěkných nových sklepů. V domě jsou dokonce dvě nebytové jednotky, ze kterých jde příjem do fondu oprav.

Kdo zná Dejvice, ten Vám potvrdí, že to je perfektní lokalita. Tady budete žít v oblasti plné zeleně, malých obchůdků, kavárniček, restaurací a všech možných provozoven. V blízkosti domu jsou i skvělé školy a školky, za kterými se jezdí z celé Prahy 6! Navíc to budete mít kousek do Stromovky, do centra Prahy i na letiště. Ulice Stavitelská lemuje z jedné strany vysokoškolský areál ČVUT. Přes ulici je Ústav organické chemie a biochemie Akademie věd, který ale přes ten šeřík před okny nebudete v podstatě ani vnímat.

Byt je ihned volný, připravený k nastěhování, tak záleží jen na Vás, jak rychle se rozhodnete.

Díky nebytovým prostorám, ze kterých má dům příjem, se platí poměrně nízký fond oprav. Měsíční domovní platby počítejte v částce cca 3.000 Kč (vč. FO) + vlastní spotřeba elektřiny a plynu.

Ještě váháte, jestli je to ten správný byt pro Vás? Přijďte se podívat naživo!

PENB třída D.

Praha 6, Dejvice, Stavitelská 1098/1098
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
email: phone: fname: fullname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369