Popis nemovitosti

Že prý ideální byty neexistují - to Vám řekne každý realiťák! Ale už Vám neřekne, že EXISTUJÍ, jenom se prostě neprodávají! Protože kdo takový ideální byt vlastní, ten se ho jen tak nevzdá! A také proč, že? Ale když máte opravdu velké štěstí, občas se takový ideální byt najít dá! Třeba jako tento!

Najdete ho v poctivě postaveném domě, co by kamenem dohodil od přírodní rezervace Šárka a zároveň jen zhruba 10 minut chůze od stanice metra Veleslavín. Tenhle dům v ulici Půlkruhová v pražských Vokovicích si v roce 2007 stavěl developer s tím, že tu také bude bydlet, takže se rozhodně nemusíte bát nějaké ošizené novostavby! Naopak! Je tu všechno výborně promyšlené a poctivě postavené.

A platí to i tomto skoro stometrovém bytu, který najdete ve třetím (předposledním) patře. Je dostatečně vysoko, takže Vám nabídne parádní výhled na část Prahy 6, má praktický půdorys, kde se myslelo opravdu na všechno a ani za ty roky, co je byt užívaný, neztratil na své kvalitě!

To, že se přímo před byt dostanete z prostorné garáže pohodlně výtahem, je samozřejmostí! Ale to, co Vám tento byt nabídne, jen tak někde jinde nenajdete! Dvanáctimetrovou krytou terasu s parádním výhledem ve dne i v noci, třicetišestimetrový obývák se skvělým kuchyňským koutem, koupelnu s vanou, sprchou a bidetem, dvě ložnice (jednu z nich s lodžií), šatnu, technickou místnost, dvě WC, všechny místnosti přístupné z centrální chodby, velkou vestavěnou skříň v chodbě, noční osvětlení chodby, poctivé dřevěné podlahy, plastová okna, videotelefon, bezpečnostní dveře, pěkný sklep, parkovací místo, klidné (až vesnické) bydlení, přírodu i sportovní vyžití na dosah ruky, školu a školku kousek od domu, výbornou restauraci o pár ulic dál, atd., atd.

A nebude Vás to ani moc stát na provozních nákladech! Dům má totiž energetickou třídu B a měsíční náklady bytu jsou pro 4 lidi 8.600 Kč + elektřina.

Tak se vůbec nerozmýšlejte a co nejdříve se objednejte na prohlídku, protože o tenhle byt bude rvačka! Podobný totiž v nabídce jen tak nenajdete!

V případě, že bude více zájemců, prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího podle nejvýhodnější nabídky!

Praha 6, Vokovice, Půlkruhová 813/813
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
fname: lname: phone: email:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369