Zánovní 3+kk/B/G - P6, Podbaba

9.800.000

Popis nemovitosti

"Malý, ale šikovný". Tak by se dal popsat tenhle 58 metrový byt se zhruba 4 metrovým balkonem. Najdete ho ve 3. patře dobře udržovaného domu s výtahem (z roku 2010), na konci ulice Paťanka, v Praze 6 - Podbabě.
Jihozápadní orientace tohoto bytu v kombinaci s výhledem do zeleně na konci bytového areálu z něj dělá opravdu fajnové bydlení.

Z balkonu budete občas vídat i divokou zvěř. A to nejen zajíce, ale (věřte nebo ne) sem tam prý i srnku nebo divočáka! Ono to tu totiž není daleko do Šáreckého údolí a místo je to opravdu klidné. Občasné zápasy na Julisce klid a pohodu tohoto místa nenarušují.

Bydlet v bytě s balkonem orientovaným do zeleného svahu a s garážovým stáním v domě je prostě pohoda! Přijedete do garáží, zaparkujete na svém místě, odložíte věci do sklepa za parkovacím místem a výtahem vyjedete rovnou před byt. Bez starostí, bez hledání místa k parkování, suchou nohou domů.

Za nákupy to budete mít tak 10 minut pěšky do Kauflandu, stejně tak jako na MHD (tram, bus, vlak). A za přírodou co by kamenem dohodil! Do Stromovky nebo do Šárky, případně přívozem přes Vltavu do Zoo, Botanické zahrady nebo do Troji.

Na to, že byt má poměrně malou výměru, je dobře navržený a využitý! Je zde dost úložných prostor, komfortní kuchyně s obývákem dohromady a dvě ložnice s vestavěnými skříněmi. Další úložná místa jsou ve vstupní chodbě. A kdyby Vám to 3+kk přišlo malé, můžete si ho lehce přestavět na komfortní 2+kk zbouráním jedné příčky.

Byt má klasické standardy novostavby, tedy bezpečnostní vstupní dveře, dřevěná eurookna s dvojskly, plovoucí podlahy, centrální topení. Kuchyně v bytě je vybavená vestavnými spotřebiči: varná deska, el. trouba s integrovanou mikrovlnkou, lednice s mrazákem, myčka.

Měsíční provoz bytu, garáže a sklepu Vás vyjde na cca 5.900 Kč + spotřeba elektřiny v bytě.

Byt je ihned volný, připravený k nastěhování.

PENB třída C.

Praha 6, Dejvice, Paťanka 2722/2722
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
lname: fname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369