Popis nemovitosti

Určitě znáte Jesenici u Prahy, že? Před pár lety tu byly v ulici Cedrová dokončeny bytové domy v projektu Amadet Jesenice. A já tu v jednom z nich mám byt na prodej.

Ve druhém patře bytového domu s výtahem si můžete koupit velmi dobře zachovalý čtyřicetimetrový byt 1+kk s malým balkonem. Má velký pokoj s kuchyňským koutem (kde je linka, sporák se sklokeramickou varnou deskou a elektrickou troubou, digestoř), prostornou koupelnu (se sprchovým koutem a WC) a vstupní chodbu (kde je i přípojka na pračku). Topení a teplá voda je tu klasicky centrální (vše s měřením). Do bytu je zavedena jen elektřina. Balkon je orientovaný na západ, okno je plastové. Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní, podlaha v pokoji je plovoucí, ve zbytku bytu je dlažba. Před domem budete mít i vyhražené parkovací místo.

V bytě můžete ihned bydlet a nebo ho pronajímat. Protože i v Jesenici je o pronájmy zájem. Je to totiž kousek do Prahy. Od domu to máte do centra Prahy autem jen 30 minut. Že nemáte auto? Nevadí! Skočte na MHD (které staví hned za domem) a za 15 minut budete třeba na metru Opatov. Možností tu máte více.

A jestli nechcete nebo nepotřebujete denně jezdit do Prahy, určitě si užijete vše, co Jesenice nabízí! Máte tu totiž všechno, co k pohodlnému životu potřebujete. Obchody, restaurace, kavárny i volnočasové aktivity.

Kompletní měsíční provoz bytu Vás nebude stát víc jak 4.000 Kč. Dům je totiž veden v PENB třídě B.

Byt je ihned volný, připravený k nastěhování.
Chcete být první na prohlídce? Zavolejte nebo napište a domluvíme si termín.

V případě velkého zájmu bude byt prodán nejvyšší (ev. nejvýhodnější) nabídce.
Neplatíte provizi!

Jesenice, Cedrová 1505/1505
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
phone: lname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369