Popis nemovitosti

V Praze 6 - Dejvicích se žije opravdu skvěle! Je to vyhledávaná lokalita plná zeleně, drobných obchůdků, restaurací, kaváren, služeb a zábavy. Jsou tu i skvělé školy a školky, za kterými se jezdí z celé Prahy 6! A vše, na co si vzpomenete, tu máte v pěším dosahu. Je to blízko do Stromovky, do centra Prahy nebo i na letiště.

Ve zvýšeném přízemí dobře udržovaného cihlového domu je na prodej byt 3+kk o výměře 78 m2. Před třemi lety byl kompletně zrekonstruovaný a částečně přestavěný. Dostal novou kuchyni, koupelnu, vnitřní dveře, plovoucí podlahy a veškeré rozvody. O pár let dříve v domě měnili okna, takže v celém bytě jsou dřevěná euro s dvojskly.

Tento byt má i správnou orientaci! Obývací pokoj je situovaný na jih, do ulice. Jeho velké okno Vám krásně prosvětlí celou místnost a zvláště při slunečném dni se tu budete cítit skvěle! Navíc se budete dívat do korun stromů naproti v parčíku. Obě ložnice jsou otočené na sever, do klidné zahrady. To Vám zase zaručí klidný a ničím nerušený spánek. Budit Vás budou třeba zpívající ptáci. Zahradu můžete také užívat. Ocení ji hlavně Vaše děti, které tu můžete nechat si bezstarostně hrát.

Kuchyňská linka v bytě je vybavená klasickými spotřebiči - sklokeramickým vařičem, elektrickou troubou, lednicí s mrazákem, myčkou a digestoří. V koupelně Vás bude hýčkat vana. WC jsou v bytě dvě. Jedno v koupelně, druhé je samostatné, na začátku chodby. Topení a ohřev teplé vody je ústřední (s měřením), takže se o nic nemusíte starat. Samozřejmostí je dnes už kabelový internet. Kromě toho všeho Vám byt nabídne vysoké stropy, slušně velkou šatnu, malou zimní zahradu a obrovský sklep. A když budete mít štěstí, občas je k pronájmu i garáž přímo v domě.

Měsíční provoz bytu Vás vyjde cca na 7.000 Kč (energie, FO, služby atd. - počítáno pro 4 osoby).
Byt je ihned volný, připravený k nastěhování.

A jestli nechcete byt pro sebe, kupte ho jako investici k pronájmu. Protože i to se v Dejvicích vyplatí! Do dvou let tu totiž ceny zase porostou! Vsadíte se?

Ještě váháte, jestli je to ten správný byt pro Vás? Přijďte se podívat naživo!

PENB třída D.

Praha 6, Dejvice, Zelená 1570/14a
Další nemovitost

Máte zájem o tuto nemovitost?

*
*
*
*
fname: email: lname: fullname: phone:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369