Zařízené 2+kk na Břevnově

16.000 / měsíc

Popis nemovitosti

Ve vyhledávané části Břevnova, v ulici Heleny Malířové, si ve třetím patře činžovního domu s výtahem můžete pronajmout zařízený byt 2+kk o výměře 45 m2. Má okna orientovaná na východní stranu, takže Vás každé ráno bude budit slunce. Dispozice bytu je praktická a nejsou tu žádné zbytečné plochy. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, chodba a koupelna se sprchovým koutem a WC. V suterenu domu je k dispozici i pěkný sklep. Byt je vytápěn úspornými stropními infrapanely, na ohřev teplé vody má bojler. V bytě zůstane veškeré vybavení jak ho vidíte na fotografiích. Byt je zařízený pro dvě dospělé osoby a je určen pouze k dlouhodobému pronájmu (minimálně 1 rok, ideálně několik let).

Bydlet se Vám tu bude určitě skvěle! Máte tu totiž všechno u ruky! Sousední ulice Bělohorská je plná obchůdků, kaváren, restaurací a služeb. Budete to mít pár kroků na tramvaj, kousek za sportem nebo odpočinkem na Ladronku nebo například do bazénu na Petynku.

Kromě nájemného budete platit zálohy na domovní služby v částce 3.000 Kč/měs. + elektřinu. Platba je měsíčně předem, kauce 1 nájem včetně poplatků, provize 1 nájem.

Byt bude volný od 1.6.

PENB není zpracované, dle zákona tedy uvádím třídu G.

Praha 6, Břevnov, Heleny Malířové 272/272
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
*
fullname: fname: email:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369