Zařízený byt 3+1 v Bubenči

35.000 / měsíc
Zrealizováno
Spustit videoprohlídku

Popis nemovitosti

Máte rádi prostorné místnosti, velká okna, pěkný výhled? Nabízím Vám k pronájmu zařízený byt 3+1 s malým balkonem, celkové výměry cca 132 m2. Byt je umístěn ve druhém patře velmi dobře udržovaného domu s výtahem, v Terronské ulici, těsně u křižovatky Terronská / Zelená, jen 50 m od stanice bus a 100 m od stanice tram.

Centrální hala spojuje všechny místnosti, každá má samostatný vstup. Dva velké pokoje jsou orientované do ulice (na východ), třetí pokoj a kuchyně s balkonkem jsou do dvora (na západ). Byt má vlastní plynový kotel (na topení i ohřev teplé vody), bezpečnostní vstupní dveře, v pokojích a hale jsou parkety. Nabízí se s veškerým nábytkem na fotografiích (který je možné i částečně vyměnit).

Vstup do domu je střežený kamerou, parkování je v modré zóně. Připojení na internet je přes UPC. Před domem je mateřská a základní škola a vedle ní pěkný parčík. Nedalekým přívozem se dostanete do ZOO a Troji, v pěším dosahu je i nákupní centrum Kaufland. Bubeneč je vyhlášená mezinárodní / multikulturní část Prahy 6, plná zeleně, výborných restaurací, obchodů, služeb a kulturního vyžití. Od domu se za pár minut jízdy autem dostanete mimo jiné do Riverside School nebo The International School of Prague.

K bytu je možné pronajmout parkovací stání v podzemní garáži cca. 100 m od domu, za částku 2.000,- Kč / měsíc.

Kromě nájemného se platí domovní služby ve výši 500 Kč/os./měs., elektřina a plyn se převádí na nájemce.
Platba měsíčně předem, kauce jedno nájemné. Neplatíte provizi!

Volné ihned.
PENB není zpracované, dle zákona tedy uvádím třídu G.

Rozbalit více informací
Praha 6, Bubeneč, Terronská 947/947
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
fname: fullname: phone:
captchaNačtete nový obrázek
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369