Zrekonstruovaný byt 3+1/2L - P6, Evropská

17.500 / měsíc
Zrealizováno

Popis nemovitosti

Přijďte se podívat na pěkně zrekonstruovaný byt 3+1 (73 m2) se dvěmi lodžiemi (každá cca 3 m2)! Nachází se v 5. patře zatepleného panelového domu (se dvěma výtahy) naproti KFC na Evropské ulici v Praze 6. Vstup do domu je na čip, společné prostory jsou navíc hlídané kamerou.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí a vy budete první nájemci. Obývací pokoj s lodžií navazuje na kuchyni s jídelní částí. Kuchyňská linka je vybavená vestavnými spotřebiči (indukční varná deska, elektrická trouba, digestoř, myčka, mikrovlnka, a vedle v chodbě velká lednice s mrazákem). Za kuchyní je koupelna s vanou a ložnice s druhou lodžií. Vše je orientované na příjemnou východní stranu. Chodbou se dostanete k druhé, samostatné ložnici, která je orientovaná na sever, tedy nejdále od Evropské ulice. Vedle ní je i velká komora s pračkou a WC. V suterénu domu je navíc i sklepní kóje.

Byt je připravený k okamžitému nastěhování. Potřebujete jen vlastní nábytek. Kromě nájemného budete platit zálohy na služby (vodné/stočné, ohřev teplé vody, topení, výtah, odpadky, úklid a osvětlení společných prostor) ve výši =3.000,- Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce. Nájemné a služby se platí měsíčně předem, kauce je jedno nájemné. Provizi neplatíte! PENB třída C.

Chcete být první na prohlídce? Tak mi zavolejte nebo napište!

Rozbalit více informací
Praha 6, Vokovice, Evropská 673/673
Další nemovitost

Máte zájem o podobnou nemovitost?

*
*
*
*
fname: email: phone: lname: fullname:
Frolík
Robert Frolík privátní realitní makléř +420 608 022 369