Přečtěte si reference mých klientů

Úžasný člověk s osobním přístupem ke klientovi. Profesionál, poradce a psycholog v jedné osobě. DĚKUJEME ze srdce za úspěšný prodej našeho bytečku a to i přes všechny komplikace. Doporučuji všem. Veronika, Petr a Niki Kopáčkovi.

manželé Kopáčkovi
majitelé nemovitosti

Dobrý den pane Frolíku, rád bych Vám tímto poděkoval za mnohaletou spolupráci. Pro mě jako zahraničního vlastníka je samozřejmě velmi obtížné pronajímat a následně prodat nemovitost v Praze. Za mnoho let naší spolupráce jste mi vždy poskytl profesionální rady, pomohl při výběru nových nájemců a nakonec i při prodeji mých nemovitostí. Patří Vám tedy mé velké díky! K. Kühlmann

Karlheinz Kühlmann
majitel nemovitosti

Oceňuji velmi profesionální přístup a rychlé jednání. Vše bylo vyřízeno bez problémů a nákup nemovitosti proběhl ke spokojenosti obou stran. Pana Frolíka mohu jen doporučit jako velmi zkušeného realitního makléře.

Roman Kučera
kupující

Pan Frolík patří mezi špičkové realitní makléře, které jsem měl možnost poznat. Velké plus je jeho osobitý přístup ke klientovi, se kterým se v dnešní době v tomto oboru potká člověk bohužel málokde. Je vysoce profesionální a ochotný pracovat pro klienta nad míru očekávání. V neposlední řadě pak má podstatně lepší podmínky spolupráce než většina i velkých realitních společností. Mohu každopádně doporučit!

Christian St.Claire
prodávající

Pan Frolík je velmi příjemný a milý realitní makléř a zároveň moc sympatický člověk. Prodával nám byt a s jeho službami jsme naprosto spokojeni. Je jeden z mála makléřů, kterého rádi doporučíme!

Alena Novotná
prodávající
Načíst další