Přečtěte si reference mých klientů

Oceňuji velmi profesionální přístup a rychlé jednání. Vše bylo vyřízeno bez problémů a nákup nemovitosti proběhl ke spokojenosti obou stran. Pana Frolíka mohu jen doporučit jako velmi zkušeného realitního makléře.

Roman Kučera
kupující

Pan Frolík patří mezi špičkové realitní makléře, které jsem měl možnost poznat. Velké plus je jeho osobitý přístup ke klientovi, se kterým se v dnešní době v tomto oboru potká člověk bohužel málokde. Je vysoce profesionální a ochotný pracovat pro klienta nad míru očekávání. V neposlední řadě pak má podstatně lepší podmínky spolupráce než většina i velkých realitních společností. Mohu každopádně doporučit!

Christian St.Claire
prodávající

Pan Frolík je velmi příjemný a milý realitní makléř a zároveň moc sympatický člověk. Prodával nám byt a s jeho službami jsme naprosto spokojeni. Je jeden z mála makléřů, kterého rádi doporučíme!

Alena Novotná
prodávající

Pana Frolíka z Reality FROLÍK můžu s klidným svědomím doporučit každému, kdo chce prodávat nebo pronajímat svou nemovitost v Praze 6. Jednání je na profesionální / přátelské úrovni. S panem Frolíkem jsme natolik spokojeni, že jeho služeb budeme chtít využívat i do budoucna. Ještě jednou Vám touto cestou děkujeme za výbornou spolupráci!

Ondřej Kubín
prodávající

Vážený pane Frolíku,

v novém bytě se nám líbí, jsme velmi spokojeni s touto lokalitou. Děkujeme za zprostředkování nájmu a milé a rychlé jednání. Já osobně si cením toho, že vyřízení formalit a veškerá jednání proběhla během několika málo dnů a že komunikace a spolupráce na textu smlouvy byla bezvadná a příjemná. Vaše služby mohu upřímně doporučit.

S pozdravem,
Rudolf Gavlas

Rudolf Gavlas
nájemce
Načíst další