Přečtěte si reference mých klientů

Služby pana Frolíka mohu jen doporučit. Spolehlivost, ochota a bezodkladné jednání jsou samozřejmostí. Děkuji!

Jaroslav Fiala
kupující

Musím pochválit a dát *****! Vše v absolutním pořádku, připravené, jasné. Komunikace taková, že vše pochopí člověk i bez právníka; co se slíbí, to se i splní a není problém cokoli probrat. Opravdu mohu jen doporučit!

Tomáš Otta
kupující

Pana Frolíka jsem oslovil o pomoc s pronájmem bytu. Už od prvního telefonického rozhovoru mne velmi mile překvapil profesionálním, lidským a přátelským přístupem. Při první schůzce bylo ihned naprosto jasné, že to byla více než jen šťastná volba. Naprostá profesionalita, ochota a služby na nejvyšší úrovni. Díky jeho výjimečným schopnostem se pronájem podařilo uskutečnit ani ne po týdnu. Rád ho doporučuji a budu doporučovat svým známým!! Děkuji mu za mnohé!!!

Jan Blažek
majitel nemovitosti

S panem Frolíkem jsem se poprvé setkal při ohodnocení domu pro pozůstalostní řízení. Vzhledem k profesionalitě přístupu jsem se rozhodl využít jeho služby i při zařizování pronájmu bytu v rodinné vile. Skvělá spolupráce, příprava nabídky a jednání s potenciálními nájemníky nám zajistilo nejlepší variantu! Vzhledem k naší spolupráci nemohu jinak, než pana Frolíka vřele doporučit!

Josef Krása
majitel nemovitosti

S panem Frolíkem jsme se poznali při hledání bytu k pronájmu. Odpověděla jsem emailem na inzerát a během chvilky jsme byli telefonicky v kontaktu. Pan Frolík je velice profesionální, komunikativní, příjemný člověk, který jednoznačně velice dobře ví, co dělá a dělá to skvěle! Všechno proběhlo hladce, dle dohody, vždy jsme věděli, co se bude dít dále a jaký bude postup. Vzhledem k tomu, že jsme měli zájem o byt v domě, kde existuje dlouhodobější spolupráce mezi panem Frolíkem a majiteli domu, celý proces byl tak rychlý a bez problémů. Jednoznačně bych pana Frolíka doporučila a pokud bych někdy potřebovala služeb realitního makléře, vím, na koho se obrátit.

Jana Zahálková
nájemce
Načíst další