Přečtěte si reference mých klientů

Moc doporučení nepíši, ale zde udělám výjimku. Konečně někdo z oboru realit, který se liší. Přístup pana Frolíka k zákazníkovi je profesionální. Ví co nabízí, poslouchá potencionálního zákazníka, snaží se mu zodpovědět všechny dotazy a nejasnosti. Na sjednané schůzce byl včas, o prodávaném objektu věděl spousty informací. atd. Dále to popisovat nebudu, aby to nepůsobilo, že si recenzi napsal sám. Prostě služby pana Frolíka doporučuji.

Andrej Tatka
nájemce

Vřele doporučuji realitní služby pana Frolíka. Jeho profesionální přístup, rychlost a spolupráce je vynikající. Dlouho jsem nezažila služby realitního makléře, který by se staral o klienta více, než o svou provizi. Ještě jednou Vám moc děkuji.

Jana Brokešová
nájemce

S realitním makléřem panem Frolíkem jsem se poprvé potkala na prohlídce bytu, který jsem si přála pronajmout. Jsem spokojená za rychlé vyřízení, profesionální jednání a znalost v oboru. Vřele doporučuji!

Svitlana Davydyuk
nájemce

S panem Frolíkem jsme navázali kontakt skrze pronájmu našeho bytu po přečtení velmi kladných recenzí na internetu. Opravdu jsou oprávněně kladné. Od přístupu, jednání, rychlému pronajatí našeho bytu a vyřízení všech potřebných věcí okolo. Pan Frolík je opravdu spolehlivý profesionál a byli jsme nadmíru spokojeni! Když budeme chtít řešit něco skrze nemovitosti, určitě už jen přes pana Frolíka!

Lubomír Bachura
majitel bytu

Se společností Reality Frolík jsem se potkal v situaci, kdy zastupovala majitele při prodeji jeho bytu a já jsem byl v pozici zájemce. Mile mě překvapil přístup pana Frolíka, kdy má velmi profesionálně provedenou prezentaci své značky s dotažením do nejmenšího detailu. V praxi jsem se přesvědčil, že tato preciznost je také promítnuta do jeho práce pro klienta. Jednání bylo vždy věcné a vedené snahou najít oboustranně vhodné řešení. Na postupu a termínech, který jsme si dohodli, jsem se mohl plně spolehnout. Při prodeji nebo nákupu nemovitosti jde vždy o velké peníze a transakci, kterou většinou neděláme každý den. Kdo si plánuje, že ušetří a celý proces si zvládne nějak sám, je buď hazardér se svými penězi a časem nebo vůbec neví, do čeho jde. Pomoc realitního odborníka, který hraje férovou hru, vám ušetří spoustu času, ale i minimalizuje případné riziko. Pana Frolíka neváhám jako odborníka doporučit.

Josef Klimeš
kupující
Načíst další