Přečtěte si reference mých klientů

S panem Frolíkem jsem se poprvé setkal při ohodnocení domu pro pozůstalostní řízení. Vzhledem k profesionalitě přístupu jsem se rozhodl využít jeho služby i při zařizování pronájmu bytu v rodinné vile. Skvělá spolupráce, příprava nabídky a jednání s potenciálními nájemníky nám zajistilo nejlepší variantu! Vzhledem k naší spolupráci nemohu jinak, než pana Frolíka vřele doporučit!

Josef Krása
majitel nemovitosti

S panem Frolíkem jsme se poznali při hledání bytu k pronájmu. Odpověděla jsem emailem na inzerát a během chvilky jsme byli telefonicky v kontaktu. Pan Frolík je velice profesionální, komunikativní, příjemný člověk, který jednoznačně velice dobře ví, co dělá a dělá to skvěle! Všechno proběhlo hladce, dle dohody, vždy jsme věděli, co se bude dít dále a jaký bude postup. Vzhledem k tomu, že jsme měli zájem o byt v domě, kde existuje dlouhodobější spolupráce mezi panem Frolíkem a majiteli domu, celý proces byl tak rychlý a bez problémů. Jednoznačně bych pana Frolíka doporučila a pokud bych někdy potřebovala služeb realitního makléře, vím, na koho se obrátit.

Jana Zahálková
nájemce

Musím říci, že pan Frolík kompletně změnil mé vnímání makléřských služeb. Dlouho jsem pracoval v nejmenované realitní kanceláři a proto jsou mi makléřské praktiky známy. Služby, jejich kvalita a celkový přístup, byl naprosto vyjímečný. Přál bych panu Frolíkovi, aby ho makléřský systém a zákony nezničily, byla by to velká škoda. Zde by měli čerpat inspiraci realitní kanceláře!!!

Karel Hercík
nájemce

Náhodně objeveno na stránce prodejů a pronájmu na sociální síti. Pan Frolík je velice seriózní, velmi rychlé a férové jednání, s přítelkyní jsme bydleli prakticky okamžitě. Mohu vřele doporučit!

Matyáš Zakouřil
nájemce

Především lidský přístup a upřímný zájem, a to se dneska cení!

Pavel Řihák
Načíst další