Přečtěte si reference mých klientů

Byt můžete buď jen nějak prodat, nebo ho můžete prodat dobře. To druhé pro nás dokázal pan Frolík. V první řadě jde jistě o peníze, ale také jde o dobrý pocit všech účastníků transakce, prodávajících i kupujících. Vše proběhlo v režii pana Frolíka naprosto korektně k naší plné spokojenosti. Byl to pro nás nejen dobrý a férový obchod, ale i příjemný zážitek, za kterým stojí vysoká profesionalita, spolehlivost a znalosti makléře. Děkujeme a doporučujeme.

Martin Votava
prodávající

Spolupráce s panem Frolíkem byla perfektní, oceňuji jeho vysoce profesionální přístup, vše proběhlo naprosto bez problémů a k mojí plné spokojenosti. Určitě doporučuji v rámci prodeje nebo koupě nemovitosti služby pana Frolíka využít.

Jan Kaňka
kupující

Na pana Frolíka jsem se obrátila na radu kamarádky v době, kdy jsem měla špatnou zkušenost s největší realitní kanceláří v ČR. Po uplynutí smlouvy s touto kanceláří jsem začala spolupracovat s panem Frolíkem. Okamžitě naplánoval focení a připravil prezentaci nemovitosti. Kupce na nemovitost jsme si vybrali hned po první prohlídce a spolupráce s panem Frolíkem byla skvělá. Oceňuji na něm komunikaci, vždy okamžitě reagoval na mé dotazy. Věci vyřizoval sám nebo alespoň dobře poradil. Pracoval rychle a na odborné výši. Mohla jsem mu ve všem plně důvěřovat. Neměla jsem pocit, že ho obtěžuji, odpovídal na mé dotazy okamžitě, jasně a srozumitelně. Jeho služby doporučuji všem, kdo chtějí bez problému prodat nebo pronajmout svou nemovitost.

Alena Lípová
majitelka bytu

Velmi oceňuji profesionální a flexibilní přístup pana Frolíka při realizaci pronájmu mého bytu. Pomohl mi nejen s finálním vyhledáním nájemníka, ale významnou měrou se podílel i na celkové přípravě interiéru a vybavení příslušenství bytu tak, aby odpovídal obvyklým standardům. Jeho schopnost bez problému komunikovat v anglickém jazyce, vysvětlit nájemníkovi z poza oceánu všechny povinnosti s užíváním bytu spojených je úžasná. Dlouholeté zkušenosti z práce v oboru jsou vidět a vše proběhlo k plné spokojenosti mé i nájemníka. Služby pana Frolíka určitě mohu doporučit.

Daniel Schmidt
majitel bytu

Velmi profesionální přístup, na čem jsme se dohodli, to platilo. I díky cenným radám se podařilo sehnat nájemnici do 2 týdnů, včetně vypracování a následného podepsání smlouvy. Určitě pomohla i makléřova znalost místních podmínek. Za nás maximální spokojenost!

Radek Peroutka
majitel bytu
Načíst další