Přečtěte si reference mých klientů

Přiznám se, že k realitním makléřům mám po předchozích zkušenostech a priori nedůvěru a byt jsem proto doteď raději pronajímal sám. Tentokráte jsem ale neměl moc času a rozhodl se to zkusit. Pan Frolík mě svou prezentací zaujal, líbil se mi jeho přístup i to, že se specializuje na naši oblast. A i když jsem ke spolupráci přistupoval ze začátku velmi opatrně, celkový průběh mě mile překvapil. Fotografie i plánky bytu byly zpracovány tak, jak bych je já nikdy nenafotil a nenakreslil. Vážné zájemce získal velmi rychle a nakonec jsme si mohli i vybírat z několika kandidátů s velmi dobrým profilem. Za mě tedy naprostá spokojenost, takhle by to mělo podle mě fungovat.

Michal Haltuf
majitel bytu

Děkuji panu Frolíkovi za jeho profesionální přístup ke klientovi. Na jakýkoliv dotaz ohledně nemovitosti velmi rád odpoví a zároveň nechá dostatek prostoru, aby se klient mohl s nemovitostí osobně lépe seznámit. Na prohlídku si nechá dostatečný prostor, aby klient nemusel spěchat. Takto si představuji skvělého realitního makléře, se kterým je radost jednat. Po zkušenostech s jinými makléři byla tato spolupráce velmi příjemnou a osvěžující změnou.

Mia Svoboda
zájemkyně

Děkujeme za velmi vstřícný a profesionální přístup! Pan Frolík je ve svém oboru vážně jednička. Za nás zatím nejlepší realitní zkušenost!

Iveta Tabaková

Moc doporučení nepíši, ale zde udělám výjimku. Konečně někdo z oboru realit, který se liší. Přístup pana Frolíka k zákazníkovi je profesionální. Ví co nabízí, poslouchá potencionálního zákazníka, snaží se mu zodpovědět všechny dotazy a nejasnosti. Na sjednané schůzce byl včas, o prodávaném objektu věděl spousty informací. atd. Dále to popisovat nebudu, aby to nepůsobilo, že si recenzi napsal sám. Prostě služby pana Frolíka doporučuji.

Andrej Tatka
nájemce

Vřele doporučuji realitní služby pana Frolíka. Jeho profesionální přístup, rychlost a spolupráce je vynikající. Dlouho jsem nezažila služby realitního makléře, který by se staral o klienta více, než o svou provizi. Ještě jednou Vám moc děkuji.

Jana Brokešová
nájemce
Načíst další