Přečtěte si reference mých klientů

Pana Frolíka z Reality FROLÍK můžu s klidným svědomím doporučit každému, kdo chce prodávat nebo pronajímat svou nemovitost v Praze 6. Jednání je na profesionální / přátelské úrovni. S panem Frolíkem jsme natolik spokojeni, že jeho služeb budeme chtít využívat i do budoucna. Ještě jednou Vám touto cestou děkujeme za výbornou spolupráci!

Ondřej Kubín
prodávající

Vážený pane Frolíku,

v novém bytě se nám líbí, jsme velmi spokojeni s touto lokalitou. Děkujeme za zprostředkování nájmu a milé a rychlé jednání. Já osobně si cením toho, že vyřízení formalit a veškerá jednání proběhla během několika málo dnů a že komunikace a spolupráce na textu smlouvy byla bezvadná a příjemná. Vaše služby mohu upřímně doporučit.

S pozdravem,
Rudolf Gavlas

Rudolf Gavlas
nájemce

Dobrý den pane Frolíku,
děkuji za Vaší spolupráci. Byl jsem s Vašimi službami velmi spokojen. Zvláště jsem ocenil Vaší časovou flexibilitu, spolehlivost, kreativitu a ochotu naslouchat při hledání nejlepšího řešení. V případě potřeby se na Vás rád opět obrátím.

​​​​​​​S přátelským pozdravem,
L. Řehořek

Lubomír Řehořek
majitel nemovitosti

Pana Frolíka jsme požádali o pomoc před téměř 20 lety. Zkontaktovali jsme jej na základě mnoha výborných referencí a doporučení jako makléře poskytujícího komplexní služby v pronájmu i prodeji nemovitostí a specializujícího se na Prahu 6.

Jsme správní společnost působící v Praze 6, proto jsme velmi rádi uvítali tuto možnost spolupráce. A nikdy jsme nelitovali!
Realitní služby pana Frolíka jsme od té doby využili mnohokrát, vlastně jsme vždy kontaktovali pouze jeho, a to z důvodu, že požadovaná poptávka pronájmu spravovaných nemovitostí vždy skončila úspěchem a vybraný nájemník byl pokaždé spolehlivá a bezproblémová osoba nebo firma.

Pan Frolík je při komunikaci rychlý, vstřícný a nápomocný. Jednání s ním je spíše "rodinného" typu, vždy v klidné a pozitivní atmosféře. Za celé ty dlouhé roky neztratil nic ze své spolehlivosti, obrovského a zasvěceného přehledu o realitním trhu, snahy opravdu pomoci a vypořádat se i s nestandardními podmínkami či požadavky.

Panu Frolíkovi vděčíme za naši fungující nemovitost a za jistotu,
že se kdykoliv na něho můžeme v budoucnu bez obav opět obrátit!

Děkujeme!

Martina Sobotková
správcová objektu

Můžeme se v dnešní době spolehnout na realitního makléře? S potěšením mohu říci, že ano!

Pana Frolíka jsme poznali asi před pěti lety.
Zaujala nás prezentace bytu v Praze 6, v oblasti, na kterou se specializuje. V zápětí jsme byt koupili i přesto, že byl před rekonstrukcí.

Pan Frolík je profesionál, který uplatňuje osobní přístup a nabízí nadstandartní služby.
Je rychlý a důsledný a zajistí kompletní poradenství vč. právních služeb.
Jeho umu a dlouholetých zkušeností jsme využili mnohokrát a do budoucna tomu nebude jinak.

Pane Frolíku, veliké díky.

Milena Dufková
majitelka nemovitosti
Načíst další