Přečtěte si reference mých klientů

Velmi profesionální přístup, na čem jsme se dohodli, to platilo. I díky cenným radám se podařilo sehnat nájemnici do 2 týdnů, včetně vypracování a následného podepsání smlouvy. Určitě pomohla i makléřova znalost místních podmínek. Za nás maximální spokojenost!

Radek peroutka
majitel bytu

Dobrý den pane Frolíku, chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za zprostředkování pronájmu bytu v ulici Lindleyova. Moc si toho vážím a jsem za to vděčná. Protože od počátku se tu cítím jako doma a že sem tak nějak patřím. A za to Vám patří velký dík.

Jitka Svobodová
nájemce

Přiznám se, že k realitním makléřům mám po předchozích zkušenostech a priori nedůvěru a byt jsem proto doteď raději pronajímal sám. Tentokráte jsem ale neměl moc času a rozhodl se to zkusit. Pan Frolík mě svou prezentací zaujal, líbil se mi jeho přístup i to, že se specializuje na naši oblast. A i když jsem ke spolupráci přistupoval ze začátku velmi opatrně, celkový průběh mě mile překvapil. Fotografie i plánky bytu byly zpracovány tak, jak bych je já nikdy nenafotil a nenakreslil. Vážné zájemce získal velmi rychle a nakonec jsme si mohli i vybírat z několika kandidátů s velmi dobrým profilem. Za mě tedy naprostá spokojenost, takhle by to mělo podle mě fungovat.

Michal Haltuf
majitel bytu

Děkuji panu Frolíkovi za jeho profesionální přístup ke klientovi. Na jakýkoliv dotaz ohledně nemovitosti velmi rád odpoví a zároveň nechá dostatek prostoru, aby se klient mohl s nemovitostí osobně lépe seznámit. Na prohlídku si nechá dostatečný prostor, aby klient nemusel spěchat. Takto si představuji skvělého realitního makléře, se kterým je radost jednat. Po zkušenostech s jinými makléři byla tato spolupráce velmi příjemnou a osvěžující změnou.

Mia Svoboda
zájemkyně

Děkujeme za velmi vstřícný a profesionální přístup! Pan Frolík je ve svém oboru vážně jednička. Za nás zatím nejlepší realitní zkušenost!

Iveta Tabaková
Načíst další