Přečtěte si reference mých klientů

Dobrý den pane Frolíku, umíte to, pracujete na sobě, máte pro to cit a je na Vás naprostý spoleh. Odvádíte dokonale profesionální práci, ale ještě navíc s duší a pochopením. Proto si Vás vážíme jako rodinného (dědičného) pokladu. :-) Osobně Váš přístup miluji, jsem narozena v Býku, pro mě je zázemí, nemovitosti, architektura vším. K tomu přidejte i umělecké sklony: fotografie, světlo, barvy. Ještě postižena genem "stavařiny". Kdybych mohla, dělám realitního makléře, nicméně život mě poslal jiným směrem. Vy splňujete vše, co bych vyžadovala od sebe, kdybych se tomu věnovala naplno. S Vaší narůstající profesionalitou navíc ještě ze mě snímáte povinnosti, které bych musela řešit. Ani nevíte, jaká je to úleva, že můžu leckteré věci nechat s naprostou důvěrou na Vás. Děkuji!

Silvie Karlová
majitelka nemovitosti

Byt můžete buď jen nějak prodat, nebo ho můžete prodat dobře. To druhé pro nás dokázal pan Frolík. V první řadě jde jistě o peníze, ale také jde o dobrý pocit všech účastníků transakce, prodávajících i kupujících. Vše proběhlo v režii pana Frolíka naprosto korektně k naší plné spokojenosti. Byl to pro nás nejen dobrý a férový obchod, ale i příjemný zážitek, za kterým stojí vysoká profesionalita, spolehlivost a znalosti makléře. Děkujeme a doporučujeme.

Martin Votava
prodávající

Spolupráce s panem Frolíkem byla perfektní, oceňuji jeho vysoce profesionální přístup, vše proběhlo naprosto bez problémů a k mojí plné spokojenosti. Určitě doporučuji v rámci prodeje nebo koupě nemovitosti služby pana Frolíka využít.

Jan Kaňka
kupující

Na pana Frolíka jsem se obrátila na radu kamarádky v době, kdy jsem měla špatnou zkušenost s největší realitní kanceláří v ČR. Po uplynutí smlouvy s touto kanceláří jsem začala spolupracovat s panem Frolíkem. Okamžitě naplánoval focení a připravil prezentaci nemovitosti. Kupce na nemovitost jsme si vybrali hned po první prohlídce a spolupráce s panem Frolíkem byla skvělá. Oceňuji na něm komunikaci, vždy okamžitě reagoval na mé dotazy. Věci vyřizoval sám nebo alespoň dobře poradil. Pracoval rychle a na odborné výši. Mohla jsem mu ve všem plně důvěřovat. Neměla jsem pocit, že ho obtěžuji, odpovídal na mé dotazy okamžitě, jasně a srozumitelně. Jeho služby doporučuji všem, kdo chtějí bez problému prodat nebo pronajmout svou nemovitost.

Alena Lípová
majitelka bytu

Velmi oceňuji profesionální a flexibilní přístup pana Frolíka při realizaci pronájmu mého bytu. Pomohl mi nejen s finálním vyhledáním nájemníka, ale významnou měrou se podílel i na celkové přípravě interiéru a vybavení příslušenství bytu tak, aby odpovídal obvyklým standardům. Jeho schopnost bez problému komunikovat v anglickém jazyce, vysvětlit nájemníkovi z poza oceánu všechny povinnosti s užíváním bytu spojených je úžasná. Dlouholeté zkušenosti z práce v oboru jsou vidět a vše proběhlo k plné spokojenosti mé i nájemníka. Služby pana Frolíka určitě mohu doporučit.

Daniel Schmidt
majitel bytu
Načíst další