Přečtěte si reference mých klientů

S panem Frolíkem jsme navázali kontakt skrze pronájmu našeho bytu po přečtení velmi kladných recenzí na internetu. Opravdu jsou oprávněně kladné. Od přístupu, jednání, rychlému pronajatí našeho bytu a vyřízení všech potřebných věcí okolo. Pan Frolík je opravdu spolehlivý profesionál a byli jsme nadmíru spokojeni! Když budeme chtít řešit něco skrze nemovitosti, určitě už jen přes pana Frolíka!

Lubomír Bachura
majitel bytu

Se společností Reality Frolík jsem se potkal v situaci, kdy zastupovala majitele při prodeji jeho bytu a já jsem byl v pozici zájemce. Mile mě překvapil přístup pana Frolíka, kdy má velmi profesionálně provedenou prezentaci své značky s dotažením do nejmenšího detailu. V praxi jsem se přesvědčil, že tato preciznost je také promítnuta do jeho práce pro klienta. Jednání bylo vždy věcné a vedené snahou najít oboustranně vhodné řešení. Na postupu a termínech, který jsme si dohodli, jsem se mohl plně spolehnout. Při prodeji nebo nákupu nemovitosti jde vždy o velké peníze a transakci, kterou většinou neděláme každý den. Kdo si plánuje, že ušetří a celý proces si zvládne nějak sám, je buď hazardér se svými penězi a časem nebo vůbec neví, do čeho jde. Pomoc realitního odborníka, který hraje férovou hru, vám ušetří spoustu času, ale i minimalizuje případné riziko. Pana Frolíka neváhám jako odborníka doporučit.

Josef Klimeš
kupující

Profesionální a zároveň velmi přátelské jednání. Oceňuji spolehlivost a rychlost. Pana Frolíka jako makléře mohu vřele doporučit.

Helena Davis
nájemce

Pana Frolíka mohu jen doporučit, je to výborný, profesionální realitní makléř. Jeho služby využívám již řadu let a pokaždé jsem byla velice spokojená.

Petra Korfová
majitelka nemovitosti

Se službami pana Frolíka mám více než 20ti leté zkušenosti. Je velmi precizní, spolehlivý a na 100% profesionál. Jedná se o profesionála v pravém slova smyslu. Navíc velice slušného a inteligentního člověka. Mohu ho vřele doporučit.

Leonid Speranskij
majitel nemovitosti
Načíst další