Přečtěte si reference mých klientů

Vážený pane Frolíku, ještě jednou bych vám rád poděkoval za profesionalitu a nasazení při zprostředkování nájmu našeho nového bytu. Abych pravdu řekl, byl jsem zaskočen. V tom nejlepším slova smyslu. V dnešní zrychlené době se příliš nenosí osobní přístup ke klientovi. Právě proto vaše služby privátního realitního makléře mohu s nejlepším svědomím doporučit. Kombinace profesionality a osobního přístupu, spolu s vašimi zkušenostmi, z Vás dělají absolutní špičku v oboru. Ještě jednou díky.

Karel Voříšek
nájemce

Jednání s panem Frolíkem bylo z jeho strany velmi profesionální, příjemné, vstřícné a nadstandardní. Nejlepší makléř s jakým jsem se setkala. Dělá svou práci velmi poctivě a zodpovědně a vím, že se na něj i nadále můžu kdykoliv obrátit, že jeho kontakt s klientem nekončí podpisem smlouvy. Můžu jen a jen doporučit.

Jana Pospíšilová
nájemce

Pana Frolíka z Reality FROLÍK můžeme jedině doporučit. Velice kladně hodnotíme jeho profesionalitu, poctivost a důslednost jdoucí až za rámec běžných povinností makléře, a to během celého zprostředkování koupě nemovitosti. Zároveň oceňujeme rychlost a efektivnost celého jednání včetně okamžitého a pečlivého vypořádání všech našich dotazů, a tím i celkově rychlý, avšak plně uspokojivý proces prodeje. Bylo nám potěšením s ním spolupracovat.

manželé Weberovi
kupující

Chtěl bych tímto poděkovat panu Frolíkovi za pomoc a skvělou asistenci při koupi nemovitosti. Příjemné vystupování, vstřícné jednání a naprostá profesionalita včetně kompletního poradenství a zprostředkování právních záležitostí je to, co se mi u pana Frolíka a jeho společnosti velmi líbilo. Osobitý přístup je to, co většině českým a zvláště pak velkým společnostem chybí. Společnosti Reality Frolík určitě ne. A to je příjemné překvapení. Rozhodně mohu jeho služby doporučit a sám je jistě využiji i do budoucna.

Mike C. Verone
kupující

Pan Frolík má strategii "One person business". Díky tomu si hlídá každý detail sám, a i ve složité transakci je dokonale zorientovaný. Aktivně komunikuje a žene věci kupředu. Klienti rozhodně ocení i jeho vystupování a styl. Má správnou míru profesionálního i přátelského projevu. Přesný, důsledný, drží slovo. Jednoznačně doporučujeme. Máme s panem Frolíkem výbornou zkušenost. Děkujeme za skvělou práci.

Zdeněk Podskalský
prodávající a následně i kupující
Načíst další