Přečtěte si reference mých klientů

O profesi realitního makléře panuje obecně velmi špatná představa neodbytného a otravného prodejce za každou cenu. Nejspíš s gelem na hlavě a lesklým sakem, věčně uspěchaného člověka, co se honí za vlastní provizí a zbytek ho moc nezajímá.

Pan Frolík není realitní makléř, jak si ho běžně představujeme.
Obě strany obchodu ho mohou považovat za průvodce a důvěryhodného rádce v jejich aktuální životní situaci: pronájem nemovitosti z pozice pronajímatele i nájemce, koupě a prodej nemovitosti.

Férový, nestranný, pečlivý a trpělivý nositel veškerého know-how, které potřebujete párkrát za život.
Kdo nevěří, nechť si přečte další recenze na něj.

Pavel Weber
pronajímatel

Na pana Frolíka jsme se obrátili již podruhé, protože jsme s ním měli skvělou zkušenost před mnoha lety při koupi bytu. Nyní jsme prodávali byt na Praze 6, pan Frolík opět předvedl, že je profesionál v oblasti realit a odvedl opět perfektní práci ke spokojenosti nás, a věříme že i ke spokojenosti kupujících. Hned na začátku nám odhadl reálnou prodejní cenu, navrhl vhodnou strategii prodeje a pak jsme již postupovali dle předem připravených kroků. Vše proběhlo bez problémů, pan Frolík je korektní, spolehlivý a dodržuje dohody nejen psané, ale i ústně dané. Můžeme jen doporučit!

Zdeněk Havelka
prodávající

Kontakt na pana Frolíka jsem dostala od dcery, které v minulosti pomohl prodat a následně koupit byt. Byla s ním velmi spokojená. Není divu - p. Frolík odvádí 100%-ní profesionální práci, je přesný, korektní, vždy perfektně připravený zodpovědět otázky týkající se nejen předmětné nemovitosti, ale je schopný poradit i s příslušnou související administrativou, prostě všestranný profík. Navíc má příjemné vystupování, takže veškerá jednání probíhají v přátelské atmosféře. Pokud máte v úmyslu prodat, koupit či pronajmout svůj byt či dům, pak se rozhodně na pana Frolíka obraťte. Je to sázka na jistotu.

Dagmar Valentová
prodávající

S panem Frolíkem mě seznámila tak trochu náhoda a doporučení mé neteře. Potřeboval jsem spolu s mojí sestrou prodat rodinný domek v Praze na Ořechovce. Od prvního setkání nám bylo jasné, že pan Frolík je profesionál na svém místě, velmi empatický a (jak se v průběhu spolupráce projevilo) i velice spolehlivý a slušný!! Prodej se uskutečnil k naší plné spokojenosti. Pan Frolík vše perfektně organizoval. Po získaných zkušenostech mohu udělat pouze jedinou věc a to je DOPORUČIT jeho služby všem, kteří potřebují opravdu dobrou, slušnou a spolehlivou "realitku".

Vít Třebický
prodávající

Pana Frolíka mohu jen doporučit. Velice profesionální a zároveň osobní přístup, koupě zahrady do dvou měsíců žádné zbytečné odklady a vše bez jediného problému. Komunikace s prodávajícím a p. Frolíkem na přátelské úrovni. Pokud budu v budoucnu potřebovat služby realit, rozhodně půjdu sem.

Adam Mašík
kupující
Načíst další