Můj příběh Robert Frolík

Bydlím tu s Vámi

Od roku 1999 bydlím a pracuji v Praze 6. Díky tomu znám dobře zdejší realitní trh i lokalitu. Umím se vcítit do vnímání a myšlení místních majitelů i zájemců. Vím, jak se tu žije, jak a co ovlivňuje místní trh, jak se zde vyvíjí ceny prodejů i pronájmů.

Vzdělávám se a sleduji trendy

Realitní trh se neustále mění. Ovlivňuje ho desítky faktorů a díky tomu žádný rok není stejný. Mění se zvyklosti, trendy, zákony, chování prodávajících i zájemců, používají se moderní technologie. Pravidelně se školím a čerpám nové informace z různých oborů.

Používám moderní nástroje

3D půdorysy, videoprohlídky, homestaging, scanování nemovitostí, cenové mapy … to jsou jen střípky nových technik, které pomohou Vaší nemovitost lépe prezentovat. Lepší příprava a prezentace = větší šance zaujmout, přilákat více zájemců, získat lepší cenu.

Nebojím se být jiný

Nejsem tuctový makléř, jakých je kolem tisíce. Jsem jiný. Nikdy nejdu s davem a často dělám věci jinak. Do své práce vkládám vlastní energii a nápady. Hledám řešení, postupy a cesty. Stanovuji si cíle. Každý případ je pro mě výzvou, každý klient partnerem.

Využívám dlouholeté znalosti

Původní profesí jsem stavař / projektant. Díky dlouholeté praxi mám spoustu znalostí i z dalších oborů jako je marketing, právo, finance, psychologie, fotografie, copywriting a jiné. Profesionální realitní makléř je vlastně souhrn mnoha oborů v jednom.

Spolupracuji s odborníky

Inspekce nemovitostí, energetická náročnost budov, hypotéční úvěry, právní náležitosti, rekonstrukce a design, reklamní propagace … Vše si žádá mnoho znalostí a zkušeností z příslušných oborů. Mám ve svém týmu odborníky, na které se mohu spolehnout.

Investuji čas i peníze

Do sebevzdělávání, do vymýšlení strategií, do technologií, do propagace nemovitostí. Čas jsou peníze a peníze šetří čas. Můj čas je drahý, stejně tak jako ten Váš. Hlídám za Vás termíny, smlouvy, procesy. Chráním Vaše zájmy i Vaše peníze.

Pracuji exkluzivně

Neplýtvám energií na obchody, které má zároveň X jiných makléřů. Hodnotu nemovitosti určuje do značné míry i způsob její prezentace. Poskytnu Vám exkluzivní servis. Ale pouze v případě, že mám Vaší plnou důvěru a shodneme se na celé strategii prodeje.

Spojuji lidi a navazuji přátelství

Rád pracuji s lidmi. Dozvídám se jejich příběhy, životní cesty, radosti i smutky. Propojuji prodávající a kupující, majitele a nájemce, spolupracuji s jinými makléři. Často začínáme obchod jako prodávající a makléř a končíme ho jako blízcí přátelé.

Hledáte-li toho pravého makléře, ozvěte se mi, rád se s Vámi potkám, třeba jen nezávazně u kávy.

Ozvěte se mi