Můj blog Makléřskej deníček

makléřskej deníčekRobert Frolík, 5.5.2021
 

To jsem takhle nedávno venčil dceru a přemýšlel u toho o mnoha pitomostech. Mimo jiné i o tom, že začnu psát makléřskej deníček. 

Všichni totiž mluví o tom, jak je dneska důležitý bejt sociální a že kdo sociální není, jako by nebyl! Už pan Werich říkal, že "když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl!“ No tak já koukám … a naštěstí pořád jsem!

Ale je to dost? Neměl bych bejt víc? A sociální? Né asociální! Sociální jakože společenskej. No prostě tlačit víc mouder do internetu. Ostatně dělaj to všichni. Všichni teď něco fotěj, točej, píšou, produkujou a hrnou to na sociální sítě a do celýho internetu. A kdo to nedělá, je prej out. A starej. A zakrnělej. 

Já nechci bejt zakrnělej! Mě se líbí, že jsem dobře rostlej. A rovnej. Protože bejt rovnej je fakt důležitý. A zakrnět se mi vážně nechce! Budu vás teda občas zahrnovat textama, postřehama, myšlenkama a příhodama z mojí práce. Aby to nebylo pořád jen takový to suchý „tady je nabídka k pronájmu, tady k prodeji“. Možná to jednou vydám jako knihu.

A někdy to budu psát i nespisovně. Protože se mi prostě chce. Protože jsem rád jinej. A svůj. A protože mluvit spisovně už dávno není cool, jak říká moje šestiletá dcera. A to byste koukali, jak ta je chytrá! Někdy si říkam, po kom to ta holka má? Protože otec je prej vždycky nejistej! No, já někdy nejistej jsem, to jo, ale v tomhle mám jisto! Je po mě! Protože po nikom jinym takhle chytrá bejt nemůže!

Koho z vás to nebude ba, tak se mnou nemusí ka. Ve školce prej spolu některý děti ka a jiný neka. „Ka“ nebo taky palec nahoru, to znamená dobrý a „neka“, to je palec dolu a to je průser! Protože když s váma děcka neka, jste prostě mimo! Stejně tak, jako když vás to tam ba nebo neba. 

Ale já věřím, že vás to se mnou bude ba a že budem ka. Abych to nepsal jenom sám pro sebe. Protože to mě děsně neba! Tak pište i vy! Komentáře a myšlenky. Ať to tu žije! ;-)


A protože jsem slíbil i makléřský historky, tak tady jednu máte:

ZÁJEMKYNĚ: "Dobrý den, měla bych zájem o Váš byt. Můžete mi poslat více info?"
JÁ: "Tady najdete vše: https://www.reality-frolik.cz/reality/vse/
ZÁJEMKYNĚ: "Jo to je přes realitku? Tak to nemám zájem!"
JÁ: "Ale já nepožaduji po zájemcích žádnou provizi. Tu mám vždy od majitele."
ZÁJEMKYNĚ: "Aha! Tak to už zase zájem mám!"

No, makléři to maj někdy vážně těžký! :-)


---------------------

Další moje články na různá realitní témata najdete na mém BLOGu.
A jestli si chcete počíst víc, napsal jsem i E-book.

Zajímá Vás nějaké realitní téma? Chcete zodpovědět právě Vaše otázky? Napište mi!
Články do blogu píšu každý měsíc, makléřský deníček budu psát asi častěji. No a ten příští příspěvěk může být zrovna na to Vaše téma! ;-)

Můžete mě sledovat i na mém Facebookovém profiluYoutube, Instagramu nebo Linkedin.

Líbí se Vám moje články a chcete je pravidelně odebírat?
Napište mi, budu Vám je cca 1x měsíčně posílat zdarma!