Můj blog Proč je tak účinná venkovní reklama

Proč je tak účinná venkovní reklama ​

Robert Frolík, 1.8.2017

Proč je tak účinná venkovní reklama? Protože je vidět!

V porovnání s internetovou nebo časopisovou reklamou je jediná na svém místě! A je tam pořád! A stále na očích!

Když si dáte inzerát do novin, nejen že je tam mnoho jiných inzerátů, ale noviny jeden den vyjdou, jsou k dostání např. týden a mak prostě zmizí ze stánků. A s nimi i Vaše reklama.

Když si dáte inzerát na nějaký portál na interentu, je tam tisíce jiných, které neustále přibývají a už za hodinu je ten Váš např. na 59tém místě. Za 2 hodiny na 112tém místě. Druhý den už na X-té straně výpisů inzerátů, kam se nikdo už ani nepodívá! Je statisticky dokázáno, že 99% lidí sleduje pouze první stranu. Cca 75% lidí se podívá i na druhou stranu výpisu. Cca 30% lidí se podívá na třetí stranu. A na čtvrtou a další už nekouká skoro nikdo!

Kdežto venkovní reklama je tam stále! Ve dne, v noci, v týdnu, o víkendu … a je stále vidět! Často si tak nemovitosti všimnou i lidé, kteří např. nemají čas procházet internetové portály nebo zrovna sledují jiné, než na kterém je ta Vaše nemovitost. Všimnou si toho i zájemci, kteří nečtou noviny. Dokonce může zaujmout i člověka, který by jinak o dané nemovitosti vůbec neuvažoval, protože by se buď o ní vůbec nedozvěděl nebo prostě by byl spokojený, tam, kde zrovna bydlí a nikdy by nad stěhováním jinak neuvažoval.

 

---------------------

Jaké téma Vás zajímá? O čem byste si chtěli přečíst?
Napište mi, zpracuji pro Vás další článek.

Líbí se Vám moje články a chcete je pravidelně odebírat?
Napište mi, budu Vám je cca 1x měsíčně posílat zdarma!

Novinky a informace o mě, o realitách a o realitním trhu najdete také na mém Facebookovém profilu.