Můj blog Realiťák roku

Hlasujte pro měRobert Frolík, 22.3.2023
 

Je to již pár let, co jsem se zúčastnil soutěže (nebo chcete-li jakéhosi porovnání) realitních makléřů o titul Realitní makléř roku. A vyhrál jsem! Získal jsem ocenění Nejlepší realitní makléř v Praze 6.

Tenkrát jsem tomuto projektu ještě nepřisuzoval takovou váhu, protože byl dá se říct „v plenkách“. I tak jsem byl potěšen, protože jsem byl Realiťákem roku zvolen hlasováním veřejnosti.

Na pár let jsem si dal soutěžní pauzu a když mi letos opět přišla pozvánka k účasti, tak jsem si řekl "proč to zase nezkusit?". 

Kritéria výběru makléřů se během let této soutěže hodně zpřísnila. Nově nás hodnotí početná odborná porota složená z různých profíků pohybujících se v realitním oboru a oborech s ním úzce spjatých, vyžaduje se úspěšné složení testu a případové studie, každý makléř dokládá zrealizované zakázky, reference klientů apod. 

No a část hodnocení je samozřejmě stále i hlasování veřejnosti. Hlasovat se může po celý rok (až do 31.12.2023) na oficiálních stránkách projektu. V lednu 2024 pak bude vyhlášení vítězů.
 

Budu poctěn, když mi dáte svůj hlas.
Tady prosím: www.realitakroku.cz/makler/robert-frolik-15386A kdo ví, třeba se opět stanu Realiťákem roku pro Prahu 6 nebo možná i pro celou Prahu. Nebo že by pro celou ČR? No, to už je velká výzva! Tak mi držte palce! ;-)

Moc děkuji a těším se brzy na viděnou!


---------------------

 


Další moje články na různá realitní témata najdete na mém BLOGu.
Chcete-li mě vidět "skoro naživo", mrkněte na můj VLOG.
A jestli si chcete počíst víc, napsal jsem i E-book.

Zajímá Vás nějaké realitní téma? Chcete zodpovědět právě Vaše otázky? Napište mi!
Články do blogu píšu každý měsíc. No a ten příští příspěvěk může být zrovna na to Vaše téma! ;-)

Můžete mě sledovat i na mém Facebookovém profiluYoutube, InstagramuLinkedin nebo TikToku.

Líbí se Vám moje články a chcete je pravidelně odebírat?
Napište mi, budu Vám je cca 1x měsíčně posílat zdarma!