Můj blog Když dva dělají totéž ...

Když dva dělají totéž ...Robert Frolík, 26.6.2024
 

Přátelé, blíží se léto, všichni se už vidíme někde u vody a tak si dnes dáme nějaké odlehčené téma. Nechám Vás opět nahlédnout do mé realitní „kuchyně“.

Momentálně pracuji na dvou prodejích a do toho připravuji další nemovitosti.

V obou případech jsou to majitelé, které znám už pár let a už jsme spolu nějaký ten obchod udělali, takže si měli možnost vyzkoušet spolupráci se mnou a zjistit, co všechno umím / dokážu zařídit.

Takovou spolupráci mám nejraději! Je to na pohodu, s naprostou důvěrou a s úsměvem.
V obou případech jsme s přípravou začali už před mnoha měsíci, aby to nebylo ve spěchu, ve stresu a aby výsledek stál za to!


V domě v Nechánicích jsme ladili hlavně to, do jaké fáze a finální podoby dům i pozemek dokončit tak, aby to bylo co nejuniverzálnější – tedy aby dům dobře vypadal a zároveň tu byl prostor pro individuální dokončení pro nové majitele. Tam jsem majitelům radil co se vzhledu i technické stránky týče. 

Nakonec jsme vychytali i pěkné počasí, objednal jsem fotografa, dronaře i kameramana, abychom udělali pěkné fotky, videoprohlídku i 3D scan - tedy virtuální prohlídku. Výsledek můžete vidět zde: www.reality-frolik.cz/reality/novostavba-skveleho-rd-sulice-0520/

Zájemci, kteří si přijedou dům prohlédnout osobně, dostanou i tištěný prezentační katalog s nejdůležitějšími informacemi o domě.


I v bytě v Jesenici jsme strávili spoustu času! Když bych Vám ukázal, jak tento byt vypadal původně, vůbec byste mi nevěřili, že se jedná o jeden a tentýž byt! Vzhledem k velké výměře bytu zvažoval majitel, jestli ho nechat jako 1+kk nebo ho předělat na původně zamýšlené 2+kk. Na moje doporučení byt zůstal jako 1+kk a myslím si, že jsme udělali dobře!

Poté, co se byt úplně vyklidil od starých věcí, jsem doporučil ubrat kus kuchyňské linky, zbytek upravit, vyměnit myčku, podlahu v pokoji, polepit vstupní dveře, předělat část elektřiny, upravit sklep a spoustu dalších drobných vychytávek jako např. opravy stropu,  nové malby apod. S majitelem jsem například vybíral i odstín podlahy.

Až bylo vše hotovo, zařídil jsem staging, profi foto a video … a řeknu Vám, že i já bych se do tohoto bytu hned stěhoval! No však posuďte sami: www.reality-frolik.cz/reality/velky-byt-1-kk-b-g-jesenice-0523/


Spoustu lidí tvrdí, že prý všichni makléři jsou stejní! Jen sedí v kanclu, nic nedělají a hrabou velký prachy! Tak to by mě měli vidět třeba na štaflích nebo s luxem! :-)

Jasně, že to dělám i pro prachy! Ale ten pocit z pestrobarevné práce, z toho, jak se byt mění, z konečného výsledku, z úžasu majitele a posléze i z úsměvu zájemců, je prostě k nezaplacení!


Užijte si léto … a když budete chtít, stavte se na někdy prohlídku nebo třeba i jen tak, na kafe. ;-)---------------------


Další moje články na různá realitní témata najdete na mém BLOGu.
Chcete-li mě vidět "skoro naživo", mrkněte na můj Youtube kanál.
A jestli si chcete počíst víc, napsal jsem i E-book.

Zajímá Vás nějaké realitní téma? Chcete zodpovědět právě Vaše otázky? Napište mi!
Články do blogu píšu každý měsíc. No a ten příští příspěvěk může být zrovna na to Vaše téma! ;-)

Můžete mě sledovat i na mém FB profiluYoutube, InstagramuLinkedinuTikToku a nově i na Pinterestu, X nebo Threads.

Líbí se Vám moje články a chcete je pravidelně odebírat?
Napište mi, budu Vám je cca 1x měsíčně posílat zdarma!