Můj blog Nejvíce si vážím doporučení!

Nejvíce si vážím doporučení!Robert Frolík, 4.2.2021
 

Jako realitní makléř pracuji už víc jak dvacet let. Zažil jsem mnoho změn realitního trhu, mnoho různých trendů a mnoho různých hodnocení kvality makléřů a realitních kanceláří.

Pro mě vždycky bylo, je a bude tím nejdůležitějším kritériem hodnocení spokojenost klienta. A je jedno, jestli je to majitel nemovitosti nebo zájemce. Nikdy jsem nešel cestou množství, ale naopak kvality. Raději pracuji na méně případech najednou, protože se jim mohu poctivěji a profesionálněji věnovat. 

Když totiž člověk obchoduje s celoživotními majetky lidí, není tam prostě žádný prostor pro chybu nebo lajdáctví. A rychle něco prodat nebo pronajmout jen proto, abych už měl provizi v kapse, to nikdy nebyl můj styl. Navíc mě ta práce opravdu baví a rád si hraju s detaily. Mám rád tu fázi přípravy nemovitosti stejně tak, jako fázi nabízení a na konec i realizace.

Líbí se mi ta pestrost, kdy každý den dělám na jiném místě, něco jiného s někým jiným. Rád poslouchám příběhy lidí a rád navazuji nová přátelství. A že jich za tu dobu není zrovna málo!

Většina mých klientů za mnou přišla z doporučení, eventuelně na základě referencí a už prostě zůstala. Pracujeme spolu dlouhodobě, s některými už celých dvacet let. Potkáváme se i mimo práci. Jen tak u kávy, u oběda, na motorce. S několika klienty jsem si po čase i potykal a pár mých klientů mě dokonce už bere skoro jako součást jejich rodiny! A to je pro mě sakra pocta!

Musím Vám říct, že mě vždycky nejvíc potěší, když přijde nový klient a řekne, že někdo z jeho rodiny, kolega z práce nebo kamarád/ka mě doporučili. To je pro mě známka nejvyššího ocenění! 

Děkuji všem, kteří mě doporučují. Moc si toho vážím!
---------------------


Uvažujete i vy o prodeji nebo pronájmu své nemovitosti?
Ozvěte se mi, potkáme se a popovídáme si o všem podrobněji. ;-)


---------------------

Zajímá Vás nějaké realitní téma? Chcete zodpovědět právě Vaše otázky?
Napište mi! Články do blogu píšu každý měsíc a ten příští může být zrovna ten Váš! ;-)

Líbí se Vám moje články a chcete je pravidelně odebírat?
Napište mi, budu Vám je cca 1x měsíčně posílat zdarma! 

Novinky a informace o mě, o realitách a o realitním trhu najdete také na mém Facebookovém profilu.
Můžete mě sledovat i na Youtube, Instagramu nebo Linkedin.